Dzisiaj odbyły się zawody trójboju dla najmłodszych oraz piłki nożnej dziewcząt szkół gimnazjalnych.

Dziewczyną z klasy 7 i 8 niestety nie udało się wyjść z grupy przegrywając dwa mecze po 1:0 oraz jeden remisując 0:0. W kadrze szkolnej znalazły się : Karolina Tomczyk, Laura Kania, Zosia Faba, Martyna Żurek, Karina Brzoska, Klaudia Godziek, Klaudia Semik, Monika Chudź, Karolina Łakota, Wiktoria Jantoń.  Gratulacje dla Naszych uczennic, które zmagały się o rok i dwa lata starszymi rówieśniczkami z 3 gimnazjum.

Natomiast najmłodsi rywalizowali w trójboju lekkoatletycznym ( bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową) w składzie: Julia Fira,  Ala Sojka, Laura Lubszczyk, Zuzanna Nieckarz, Julia Pawlukiewicz, Bartek i Krzysiek Nowak, Mateusz Kania, Mateusz Rybka. Nasze uczennice zajęły 3 miejsce chłopcy 4miejsce .  Indywidualnie Zuzanna zajęła 1 miejsce w skoku w dal z wynikiem 4,06m.

Duże brawa dla wszystkich uczniów, którzy musieli rywalizować przy bardzo złej pogodzie. BRAWO SP6 !