13 listopada staliśmy się prawdziwymi Starszakami! Tego dnia dzieci z naszej grupy, przed Rodzicami i P. Dyrektor złożyły uroczyste ślubowanie i zostali pasowani na Starszaków.

Do tego dnia przygotowywaliśmy się od kilku tygodni, a praca włożona w przygotowania pozwoliła na ukształtowanie wielu pozytywnych cech u dzieci. Każde dziecko było bardzo zaangażowane w przygotowania i każde osiągnęło sukces.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, poświęcony czas i przygotowanie dzieci do tego ważnego święta (pomoc w nauce wierszyków i przygotowanie odświętnego stroju). Dziękujemy mamom: Hani P., Zosi K., Bartusia S. za upieczenie ciast; Mamie Filipa J. za zakup winogron i Mamie Franka za upieczenie przede wszystkim pysznego i pięknego tortu!

 

 

 

Zajączki zdobywają zielone kropki i serduszka.

Nagrodą za uzbieranie przez  grupę pięciu serduszek był krótki seans filmowy i popcorn! Pod okiem nauczyciela dzieci robiły popcorn, pilnowały czasu, odliczały i obserwowały jak „rośnie”, następnie wspólnie ucztowaliśmy. Wszystkim dzieciom bardzo się podobało. Jeszcze raz gratulujemy Zajączkom i czekamy na więcej serduszek!