Jaki tu spokój na na na na,

Nic się nie dzieje na na na na,

Nikt się nie bawi na na na na

Wszyscy się nudzą na na na na…

Tymi słowami rozpoczyna się piosenka zespołu Stauros, z filmu E = MC2, która zabrzmiała na początek pożegnania uczniów ósmej klasy z naszej szkoły. W czasie trwania piosenki nauczyciele postanowili zrobić niespodziankę klasie i zinterpretować tanecznie ten utwór.

Później odbyły się prezentacje filmów przygotowanych na pożegnanie przez wybranych uczniów klasy siódmej oraz wychowawczynię klasy, panią Katarzynę Bazgier. Nasi absolwenci wysłuchali również napisanego przez panią Jadwigę Szenderę wiersza opisującego każdego z nich.

Kilka słów wygłosiła również pani dyrektor, Anna Ochojska-Nowak. Wręczone zostały świadectwa oraz liczne dyplomy indywidualne za współzawodnictwo sportowe. Uczniowie z rąk proboszcza ks. Krzysztofa Goika odebrali również świadectwa ukończenia nauki religii w szkole podstawowej. Pamiątkowe dyplomy odebrali uczniowie reprezentujący naszą szkołę jako poczet sztandarowy: Wojciech Chmielewski – chorąży oraz asysta: Zofia Faba, Laura Kania i Pola Faba. Spośród uczniów ósmej klasy wywodzą się również uczniowie nagrodzeni dyplomami najlepszy uczeń szkoły z historii – Kacper Majdanik, tegoroczny laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii oraz Nikodem Kostka – najlepszy uczeń szkoły z WOS.

W imieniu klasy głos zabrała przewodnicząca Sandra Łyszkiewicz, która podziękowała wychowawczyniom: Katarzyna Bazgier (klasa 4-8) i Kornelia Wolak (klasa 1 – 3), dyrekcji, nauczycielom przedmiotowym oraz uczniom z klasy.

Na koniec uczniowie wzięli udział w zabawie dotyczącej wspomnień z życia klasy poprzez platformę kahoot.

Życzymy naszym absolwentom, sukcesów na drodze dalszej edukacji i mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole wspominać będą z sentymentem.


ot.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy wszystkiego dobrego, na dalszej drodze edukacji i mamy nadzieję, że spełnią wszystkie postawione przed sobą cele, a do lat edukacji w Kleszczowie będą wracać z sentymentem.