Proces adaptacji w grupie najmłodszych przedszkolaków przebiegł bardzo szybko i bardzo spokojnie. Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z rozłąką z rodzicami i świetnie odnalazły się w nowej – przedszkolnej rzeczywistości. Na dowód, że maluszki bardzo dobrze czują się w przedszkolu, przedstawiamy kilka zdjęć obrazujących nasze zajęcia. Przede wszystkim są to zajęcia ruchowe, bo u takich dzieci potrzeba ruchu jest bardzo duża. Bawimy się na sali gimnastycznej, gdzie do zabawy mamy dużą przestrzeń, ale i również w sali się nie nudzimy i np. stymulujemy receptory w stopach, rozwijamy wrażenia dotykowe i usprawniamy motorykę dużą spacerując bosymi stopami po kasztanach, żołędziach, liściach i innych przedmiotach, które dostarczają ciekawych wrażeń naszym stopom. To dopiero początek – a do wakacji jeszcze mnóstwo atrakcji przed nami! Już nie możemy się doczekać!