Grupa Krasnoludki jest już drugi rok w przedszkolu, więc czuje się już jak przysłowiowa ryba w wodzie. Grupa jest bardzo zżyta i zgrana, co daje się zauważyć podczas zabaw z elementami rywalizacji. Dzieci bardzo żywiołowo podchodzą do zadań i energicznie dopingują pozostałych zawodników. Ostatnio w ramach 'Tygodnia ziemniaka’ bawiliśmy się m.in. w bieg z ziemniakiem na łyżce oraz rzut ziemniakiem do celu. Rywalizacja była zacięta a śmiechom nie było końca:) Poniżej zdjęcia przedstawiające zabawy i zajęcia w przedszkolu m.in. budowa najwyższej wieży z klocków, wykonanie doświadczeń z pieprzem i mydłem (pieprz odsuwa się od palca zamoczonego w mydle -> wniosek: trzeba myć ręce mydłem) i inne zabawy, dzięki którym uśmiech nie schodzi nam z twarzy. Zapraszamy do oglądania!