W tym roku szkolnym nasza szkoła zaangażuje się w organizację paczki dla Pani Moniki i jej córeczki Wiktorii*.

Od jutra do 5 grudnia  można zostawiać rzeczy w oznaczonych kartonach, które znajdować się będą w szkole, obok portierni oraz w szatni w przedszkolu.

Najważniejsze potrzeby rodziny to:

Żywność trwała: konserwy, mąka, cukier, kawa, makaron, ryż, dżem, itp. z długą data ważności.

Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, pasta do zębów, płyn do płukania, płyny czyszczące, szampon do włosów, itp.

Odzież: spodnie/legginsy rozmiar S (dziewczęce)140-152, buty zimowe traperki lub kozaki rozmiar 35 (dziewczęce), inne ubrania w dobrym stanie dla dziewczynki lub dla Pani Moniki rozmiar L-XL.

Pomoce szkolne: zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, flamastry, farbki, klej, nożyczki, plastelina, przybory do pisania i inne.

Wyposażenie mieszkania: garnki, zestaw talerzy, kołdra, koc, pościel, ręczniki, firanki, poduszka, toster, lodówka, piec gazowy.

Inne: gry planszowe dla Wiktorii, kosmetyki dla Pani Moniki.

* imiona zostały zmienione.

Prosimy o przekazywanie rzeczy nowych lub w dobrym stanie- wypranych, odświeżonych. Kontakt w razie pytań i w sprawie przekazywania rzeczy oraz datków pieniężnych z Panią Mariolą Ordon.

Z góry serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom!