9 kwietnia w niedzielę palmową, na parkingu przed kościołem w Kleszczowie pojawił się niecodzienny widok. Rada rodziców działająca przy ZSP-6 przygotowała dla mieszkańców specjalne stoisko, a na nim różne ciekawe i smakowite rzeczy. Mieszkańcy, którzy tego dnia wybrali się do kościoła lub na spacer mogli zaopatrzyć się w pyszne, domowe wypieki, kupić palmę lub inne ozdoby wielkanocne.

Celem kiermaszu było zebranie funduszy na zakup pomocy dydaktycznych dla uczniów naszej szkoły. Tegoroczny kiermasz przyniósł dochód w wysokości 2118,90 zł.

Z tego miejsca rada rodziców składa serdeczne podziękowania proboszczowi parafii pw. Matki Boskiej Częstochowskiej ks. Józefowi Dombek za życzliwość i wsparcie okazane przy organizacji tego wydarzenia, dyrektor ZSP-6 – pani Annie Ochojskiej -Nowak za pomoc oraz całej społeczności szkolnej – uczniom, rodzicom i nauczycielom za zaangażowanie. Dziękujemy!