Aby zaprosić Państwa i całą społeczność Kleszczowa na II Szkolny Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się  25 marca w Niedzielę Palmową na placu przykościelnym w Kleszczowie, rada rodziców rozpoczęła wielkie przygotowania. Ustalana jest strategia i plan działania, tworzone są listy zakupów i terminarz działań, trwają negocjacje.

 

Tradycyjnie już zwracamy się i do Państwa z  prośbą o pomoc przy organizacji tego naszego szkolnego wydarzenia.

I tak:

od 19-tego  do 23-tego marca czekamy na własnoręcznie wykonane ozdoby, które mogłyby wzbogacić ofertę kiermaszu; ozdoby o tematyce wielkanocnej proszę przynosić na portiernię w szkole;

– jeśli ktoś z Państwa będzie robił wiosenne porządki w swoim ogrodzie (przycinał/ strzygł rośliny) chętnie przyjmiemy zielone części roślin takich jak: bukszpany, tuje, forsycje, trzmieliny, derenie, mirt i inne; zbiórka roślin: od 21 do 23 marca na portierni;

– liczymy, że każda klasa aktywnie włączy się w organizację kiermaszu i podaruje nam wypieki (ciasteczka, babeczki itp.) z przeznaczeniem na sprzedaż; wypieki prosimy dostarczyć 24 marca (sobota) do salki przy kościele w Kleszczowie; będziemy tam na Was czekać od 17.00  do 18.00;

– zarezerwujcie sobie Państwo czas wolny 21.03.2018 (środa), kiedy to  pod okiem profesjonalisty odbędą się w naszej szkole warsztaty z zakresu wykonywania dekoracji świątecznych; warsztaty przeznaczone będą dla nauczycieli i chętnych rodziców; wyroby, które powstaną podczas tych warsztatów wzbogacą ofertę kiermaszu; spotykamy się o godzinie 16.30 w szkolnej świetlicy;

23.03.2018 (piątek) ponownie zapraszamy tych z Państwa, którzy po południu dysponują czasem wolnym o pomoc w kolejnym przygotowywaniu wielkanocnych dekoracji (m. in. palemek wielkanocnych); spotykamy się w szkole o godz. 18.00;

Liczymy, że jak zwykle licznie i ofiarnie wesprą nas Państwo w przygotowaniu wydarzenia realizowanego przez społeczność Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 6.
Za każdą Państwa pomoc i zaangażowanie już dziś serdecznie dziękujemy.

W razie pytań o szczegóły akcji pytajcie reprezentantów swoich trójek klasowych.