Drodzy rodzice, uczestnicy, biegacze…

W dniu 1 marca, we wtorek spotkamy się wspólnie na X edycji biegu Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Żorach.
Spotkamy się w ciężkim czasie, by wspólnie upamiętnić wydarzenia sprzed ponad 70 lat. Jeszcze tydzień temu pamięć o wojnie była tylko odległą historią, dziś niestety tragiczne wydarzenia dzieją się na naszych oczach, w kraju tuż za miedzą. Dlatego w tym roku poza pamięcią, mamy również drugi cel biegu – biegniemy z intencją Pokoju i swobodnego życia w swoim Kraju.

Pod spodem zamieszczam informacje przydatne dla uczestników biegu. Listę startową, trasę biegu oraz plan przedsięwzięcia.

Wszyscy uczniowie biorący udział w biegu, będą w tym dniu nieobecni w szkole. Wychowawcy wpisują im na ten dzień nieobecność w szkole z przyczyn szkolnych.