Nasze Biedronki po feriach wróciły stęsknione, wypoczęte i gotowe na kolejne niezwykłe dni w naszym Przedszkolu!

Ochoczo wzięły się do pracy co świetnie widać na zdjęciach…zapraszamy do fotorelacji!

Farby i folia spożywcza, to godzina fantastycznej zabawy plastyczno-sensorycznej. Niewiele trzeba, aby w atrakcyjny sposób zająć dzieciom czas, a wszystko to dla naszym Babć i Dziadków z okazji ich święta.

Praca plastyczna dla Babci i Dziadka.

Biedronki korzystają z pięknej śnieżnej pogodny. Zabawy na śniegu to coś co dzieci uwielbiają najbardziej – bitwa na śnieżki , aniołki …

Ćwiczymy wycinanie i pory roku.

Zimowe prace Biedronek.

Biedronki uwielbiają układać puzzle. Układanie puzzli, pobudza kreatywność dziecka, uczy koncentracji, planowania własnych działań oraz umiejętności projektowania.

Relaks poobiedni.

Swobodne zabawy – jedna Biedronka buduje i tworzy, druga rysuje, koloruje i klei, a trzecia jest pacjentem w szpitalu;-)

Biedronki ćwiczą motorykę małą ugniatając, turlając, wałkując kolorową i pachnącą ciastolinę.