Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich dwóch tygodni w naszej grupie. Po feriach dzieci wróciły pełne energii i zapału do zajęć. 😇😇 Dzięki temu udało nam się porozmawiać o wielu ważnych sprawach i wykonać wiele prac i zadań. 💪💪 Wykonaliśmy upominki dla dziadków, nauczyliśmy się piosenek o babci i dziadku oraz o bałwanku, tańczyliśmy z chustą animacyjną, wykonaliśmy prace plastyczne, pracowaliśmy z kartami pracy, uczyliśmy się bezpiecznej zabawy na śniegu i zapamiętaliśmy numer alarmowy, nie mogło również zabraknąć wyjścia na salę gimnastyczną, zajęć z angielskiego i ćwiczeń logopedycznych. Dzieje się!! ☺️☺️

 

Zajęcia o bezpiecznej zabawie i nauka numeru alarmowego ☎️

 

Liczymy, ćwiczymy, reagujemy na sygnały muzyczne i bawimy się. ☺️

Urodzinki Igi i Helenki.  🥳🥳🥳

Pracujemy nad upominkami dla Babci i Dziadka. ❤️❤️❤️

Zimowe inspiracje. ❄️❄️

 

Muzyczno-ruchowe zabawy w kole. Zabawa, muzyka, integracja, koordynacja, orientacja, kolory, części ciała.  🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

 

Zimowe szaleństwo. 😁❄️❄️

 

Pełne skupienie. 🤫🤫 Pierwszy etap pracy gotowy. 😉