Ho..ho..ho… idą święta!! 🎄🎁🎅🏻

Zobaczcie, jak Sówki przygotowują się do świąt! 🎅🏻🎅🏻🎅🏻

 

 

„Choinka mała na święta przyszła już…”. Dzieci samodzielnie wykonały ozdoby z masy solnej, następnie przyozdobiły nimi choinkę. 🎄🎄🎄 Było wiele radości i ekscytacji, efekt wywołał u dzieci spontaniczne okrzyki radości i brawa. 🙂  Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy Tacie Piotrusia W. za przepiękną, żywą choinkę. :)🎄

 

Przygotowania do spotkania z Mikołajem. 🎅🏻 Ozdabiamy i upiększamy naszą salę, ćwiczymy przy tym sprawność manualną dłoni. 🙂

 

„Mikołaju Święty, przynieś nam prezenty!” 🎁🎁🎁 Wizyta Mikołaja dowodzi, że Sówki były bardzo grzeczne w tym roku. 😇😇  TOP SECRET: Dziękujemy *********, odważnemu Tatusiowi za zaangażowanie się w organizację tegorocznego Mikołaja. 😉

Mikołaju! Dziękujemy! Obiecujemy, że zawsze grzeczni będziemy! 🙃😇😇