W czwartek 6 kwietnia wychowawczynie grupy przedszkolnej Tropiciele wraz ze swoimi przedszkolakami przygotowały miłą niespodziankę dla rodziców – zajęcia otwarte. Tego dnia rodzice mogli „podejrzeć” co też ciekawego porabiają ich dzieci w przedszkolu. A  w przedszkolu działo się naprawdę wiele.


Ponieważ święta wielkanocne tuż, tuż zajęcia poświęcone były właśnie tej tematyce. Był więc rebus, podczas rozwiązywania którego przydawała się znajomość liczb i liter. Było układanie puzzli doskonalące motorykę małą, widzenie przestrzenne oraz myślenie przyczynowo-skutkowe. Był czas na śpiewanie piosenek, granie na instrumentach oraz krótką inscenizację dotyczącą obrzędów okołoświątecznych.
Na koniec panie przedszkolanki zaprosiły rodziców do wspólnego z dziećmi zdobienia jajek.


Czas szybko minął i trzeba było się pożegnać.
Za wspólnie spędzony czas serdecznie dziękujemy.

Rodzice grupy Tropiciele.