W dniu dzisiejszym uczennice naszej szkoły w składzie: Iga Solewodzińska (1a), Judyta Bolesta (2a) i Marysia Boryś (3a) wzięły udział w Rejonowym Konkursie Plastycznym pt. ” Ten kto Mnie spożywa, będzie żył przeze Mnie” (J 6,57). Konkurs zorganizowany był przez Panią metodyk Mariolę Karwot, przy współpracy z Szkołą Podstawową nr 15 w Żorach.

Zadaniem konkursowym było wykonanie pracy plastycznej związanej z tematem Eucharystii. Po wykonaniu zadania wszyscy oczekiwali wyników przy wspólnej zabawie oraz pieczeniu kiełbasek. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowe dyplomy za udział oraz zestaw pasteli i batonika. Opiekę nad dziećmi podczas konkursu sprawowała p. Elżbieta Leszner.

Jest nam miło poinformować, że nasza uczennica JUDYTA BOLESTA zdobyła  III miejsce w kategorii klas drugich.

Gratulujemy Judycie oraz wszystkim pozostałym laureatom !!!