Zegar wybił godzinę 17.00. Lekcje już dawno skończone, klasopracownie trwają w uśpieniu, korytarze toną w półmrokach, a na świetlicy robota wre aż miło.
Rodzice wraz z nauczycielami właśnie uruchomili przedkiermaszową fabrykę świątecznych ozdób i dekoracji.

Pachnie lasem od świerkowych i jodłowych gałązek, w tle wybrzmiewają  świąteczne szlagiery, a powietrze aż skrzy się od twórczego zapału.
Spod rąk nauczycieli i rodziców wychodzą świąteczne cudeńka – stroiki, wianki, dekoracyjne akcenty.
Wszystkie te dekoracje będzie można kupić na naszym szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym, na który już dziś serdecznie zapraszamy.
Ale dekoracje wykonane dziś to nie wszystko. Uczniowie równie pilnie pracują pod okiem swoich nauczycieli i także przygotowują dla nas swoje prace na kiermasz. Niezawodni rodzice zaopatrzą nas w wypieki. Panie pracujące na kuchni przygotują pyszną aromatyczną herbatę.
Jednym słowem warto wpaść do ZSP-6 15 grudnia.

S E R D E C Z N I E   Z A P R A S Z A M Y ! ! !

Program:
16:00 – Msza Święta w kościele pw. Matki Boskiej Częstochowskiej
16: 40 – 17:00 – otwarcie szkoły dla uczniów i gości
ok. 17:00 – Jasełka

Po jasełkach zapraszamy na kiermasz (będzie można zakupić bożonarodzeniowe dekoracje)  i do kawiarenek (na ciasta i herbatę).
Dochód ze sprzedaży świątecznych wyrobów, ciast i napojów przeznaczamy na społeczność naszego zespołu szkolno-przedszkolnego.

Serdecznie dziękujemy panu Sławomirowi Walisko za choinkę, która stanęła przy wejściu głównym i przypomina nam, że święta tuż, tuż….