2Dnia 10.11.2016 nasze przedszkole odwiedził tata Filipa – Pan sierż. sztab. Adam Muszyński, policjant z żorskiej komendy. Przyjechał specjalnie do grupy „Misów”, aby przeczytać dzieciom bajkę w ramach akcji „Czytamy dzieciom” i przy okazji przypomnieć nam o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Pan Adam przeczytał bajkę o „Pociągu Tomka” i opowiedział nam jakie zachowania na drodze i chodniku są bezpieczne, a jakie nie. Przypomniał również dzieciom jak powinniśmy prawidłowo przechodzić przez jezdnie i w jaki sposób wzywać pomoc. Pokazał dzieciom kajdanki, „lizak”, a także broń. Na koniec wręczył dzieciom odblaski i zachęcił do ich noszenie. Podarował również książeczki – Bezpieczny Przedszkolak.

Całe spotkanie bardzo spodobało się naszym przedszkolakom i dlatego serdecznie dziękujemy Panu Adamowi za odwiedziny i przeprowadzone zajęcia!