Stało się tradycją naszej szkoły, że w drugiej połowie grudnia w szkolnych murach odbywa się kiermasz ozdób i dekoracji świątecznych. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do zaprezentowania i promowania efektów dziecięcej twórczości. Uczniowie samodzielnie lub z najbliższymi, w domu, lub w szkole wykonują różne prace, które potem wystawiane są na kiermaszu. Co roku  zapał twórczy udziela się i gronu pedagogicznemu, skutkując znaczącym rozszerzeniem prezentowanej oferty. Pomysłowość i twórcza inwencja wykazane przy realizacji niejednej pracy wywoływały zachwyt i uznanie w oczach kupujących.

Cały dochód ze sprzedaży świątecznych ozdób i dekoracji przeznaczany jest na potrzeby uczniów i placówki. W tym roku szkolnym dochód wyniósł 1292,69 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w realizację tego przedsięwzięcia.