Czas szybko mija… dopiero co zaczęliśmy przygodę z zerówką a za chwilę rozpoczynamy drugi semestr. 🙂 Poniżej krótka fotorelacja z ostatniego miesiąca.

 

Niedawno odwiedziła nas Pani Ola M. z uczniami z klasy 3b, którzy w ramach realizacji innowacji przeczytali dzieciom ciekawe książki. Jedna uczennica – Milena napisała własną książkę i wykonała do niej piękne ilustracje. Spotkanie bardzo nam się podobało, wszystkie dzieci słuchały opowiadań z dużym zaciekawieniem.

Dziękujemy!

 

 

Na zajęciach z angielskiego bawiliśmy się tak:

 

W czasie wolnym ulubionym zajęciem chłopców jest budowanie z klocków konstrukcyjnych „Clics”. Niektóre budowle powstają przy użyciu instrukcji inne tylko przy użyciu wyobraźni. Dzieci codziennie zaskakują nas swoimi budowlami, są to samochody, garaże, samoloty, wiertarki, traktory a nawet całe farmy… W ostatnim czasie dzieciom spodobała się również gra ruchowa „Wygibajtus”.