Dnia 06.11.2018 odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka w najmłodszej grupie – grupie maluszków. Emocje towarzyszyły nam już od samego rana i nie mogliśmy się doczekać tej podniosłej uroczystości. Kiedy naszedła ta wyjątkowa chwila, to dzielne maluszki ubrały birety na głowę i dumnie wkroczyły na salę, gdzie czekali już podekscytowani rodzice. Nasze przedszkolaki okazały się być bardzo odważne i dzielne, i świetnie poradziły sobie z występem przed tak dużą publicznością. Były tańce, wierszyki i śpiewy, a na koniec był tort-niespodzianka! Tort był w kształcie motylka, bo taką nazwę przybrała nasza najmłodsza grupa przedszkolna.

Pani Heli – naszej kucharce bardzo dziękujemy za upieczenie torta, a Pani Iwonie – mamie Uli bardzo dziękujemy za przesłanie zdjęć.