Drodzy Rodzice, drodzy Wychowankowie!

Przekazujemy informacje przesłane nam przez Centrum Rozwoju Lokalnego dotyczące ogólnopolskiej akcji profilaktyczno – edukacyjnej „Edukujesz-Ratujesz”.

Jest to inicjatywa, której celem jest wsparcie procesu edukacji dzieci i młodzieży, promocja i wsparcie działań instytucji zajmujących się profilaktyką z zakresu bezpieczeństwa takich jak m.in. Policja, Straż Pożarna czy GOPR.

Szanowni Państwo!

w związku ze zbliżającym się okresem wakacyjnym dziś pragniemy polecić Państwa uwadze film „Bezpieczeństwo nad wodą”, który opracowaliśmy we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu oraz WOPR’em. W materiale filmowym zaprezentowanych zostało 10 niezwykle istotnych zasad, których przestrzeganie znacząco wpływa na bezpieczeństwo podczas pobytu nad wodą. Film został opracowany na potrzeby akcji „Edukujesz-Ratujesz”.

Centrum Rozwoju Lokalnego
ul. Zaparkowa 23
42-400 Zawiercie
e-mail: crl@crl.org.pl
Strona internetowa: www.crl.org.pl