W międzyszkolnych zawodach w koszykówkę dziewcząt klas 8 i młodszych Nasze uczennice w składzie : Laura Kania, Nadia Młynarczyk, Wiktoria Wyrobek, Sandra Godziek, Martyna Żurek, Oliwia Fira, Michalina Lorenz, Julia Bińkowska zajęły 1 miejsce, a tym samym zostały najlepszymi koszykarkami w Żorach. Zapisały się w sportowej historii Naszej szkoły i po raz drugi (1 raz 10 lat temu w czwórboju lekkoatletycznym- chłopcy )Nasze uczennice pojadą na zawody rejonowe do Rybnika.

Nasza Reprezentacja dziewcząt pokonała w półfinale piłkarki ręczne szkoły podstawowej nr 13 oraz w finale siatkarki ze szkoły podstawowej nr 3.  W grupie pokonujemy SP 11 z Roju oraz SP 5 z Baranowic.  Jesteśmy najlepsi ! BRAWO SP 6.

Natomiast w środę rywalizowali chłopcy klas 4-6 w mini koszykówkę. W składzie : Mateusz Rybka, Bartek Wuwer, Dawid Jantoń, Mateusz Kania, Mateusz Kołodziej, Dominik Semik, Mateusz Kania, Aleks Stańczak, Filip Lubszczyk . Nasza szkolna reprezentacja zajęła 6 miejsce .