W miniony czwartek (05.01.2017) nasze 'Misie’ wybrały się na przedstawienie pt. „Lokomotywa Pana Tuwima” do naszego żorskiego kina. Aktorzy przybyli do naszego miasta z Wrocławia z Narodowego Teatru Edukacyjnego. Samo przedstawienie okazało się bardzo ciekawe i nawet 65 minut w pozycji siedzącej nie przeszkodziło naszym przedszkolakom w odbiorze widowiska. Było ono przekrojem przez całą twórczość J. Tuwima skierowaną do dzieci, czyli wiersze: „Pan Hilary”, „Rzepka”, „Bambo”,”Słoń Trąbalski”,”Abecadło”,”Ptasie radio” i wiele innych. Do udziału w przedstawieniu były zaproszone również dzieci i tak nasz Sebastian i Dominik wzięli udział w inscenizacji „Rzepki”. Gratulujemy im odwagi i jesteśmy z nich niezmiernie dumne. Wszystkie nasze Misie spisały się wzorowo i należą im się za to wielkie brawa!