Dzisiaj w zawodach piłki ręcznej chłopców zajmujemy 2 miejsce !!

Reprezentacja SP6 : Wojciech Chmielewski (br), Nikodem Kostka, Bartek Szymański, Dominik Marcisz, Szymon Wdowczyk, Grzegorz Pawełek, Grzegorz Hajduk, Jakub Suślik, Mateusz Dziedzic, Michał Zegrocki, Igor Tomczyk, Jakub Menżyk.

Mecze w grupie: SP15:SP6 2:1, SP6:SP11 1:0, SP6: SP3 2:0 wychodzimy z drugiego miejsca w grupie i w półfinale trafiamy na SP13 którzy w swojej grupie zajęli 1 miejsce wygrywając 4 mecze , nie doznając żadnej porażki :).  Po emocjonującym meczu, stojącym na wysokim poziomie piszemy historię SP6 !!Wygrywamy z SP13 1:0 !! iiiii Mamy finał !! W Finale po dramatycznym spotkaniu z SP15  przegrywamy 4:0.

Nasi uczniowie tym samym zajmują 2 miejsce w zawodach piłki ręcznej chłopców szkół podstawowych w Żorach. Ten sukces nie byłby możliwy gdyby nie ciężka praca jaką wykonali Nasze chłopaki na lekcjach wychowania fizycznego. Cieszmy się z tego dużego sukcesu. BRAWO UCZNIOWIE !! BRAWO SP 6 !!