Bukiecik stokrotek na otwartej księdze

W minionym roku szkolnym ogłosiliśmy Konkurs na Najaktywniejszego Czytelnika Biblioteki, który przede wszystkim polegał na pisaniu recenzji książek wypożyczonych z naszego księgozbioru. Zależało nam na pokazaniu uczniom, że systematyczność i wytrwałość w działaniu przynoszą owoce i są nagradzane. Ku naszej radości spore grono uczniów zaangażowało się w realizację celów konkursowych.

Komisja konkursowa, w składzie: p. Katarzyna Bazgier, p. Małgorzata Lasek, p. Elżbieta Kulpa, p. Anna Najberg, wyłoniła zwycięzców, którzy zostali nagrodzeni książkami oraz bonami podarunkowymi. Nagrody dla uczniów zostały ufundowane przez Radę Rodziców, za co składamy serdeczne podziękowania.

Najaktywniejszymi czytelnikami w roku szkolnym 2021/2022 zostali:

  • spośród uczniów kl. I – III: Hanna Janeta, Maria Boryś, Hanna Płonka;
  • wśród uczniów kl. IV – VIII: Krzysztof Giołbas, Maja Zakłos. 

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów czytelniczych.

Stojąca grupa uczniów otrzymuje nagrody