Szanowni Państwo,

został zakończony etap symulacji przydziału. Od 1.04.2020r. godz. 800 do 7.04.2020r. godz.1500 rozpoczynamy kolejny etap – potwierdzania woli przyjęcia przez Rodziców w placówce zakwalifikowania.

Ze względów sanitarno – epidemiologicznych przyjmujemy poniższy model potwierdzania woli:

• Potwierdzenie za pomocą sms na numer telefonu 605-840-634 o treści: „Potwierdzam wolę przyjęcia… (imię i nazwisko dziecka) do Przedszkola nr 6. Imię i nazwisko rodzica”.
  • Przesłanie wiadomości na adres e-mail przedszkola sp6zory@poczta.onet.pl, do którego dziecko zostało zakwalifikowane
    o treści: „Potwierdzam wolę przyjęcia… (imię i nazwisko dziecka)
    do Przedszkola nr 6. Imię i nazwisko rodzica”.

Papierową wersję „Potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola” zobowiązani będą Państwo dostarczyć w momencie rozpoczęcia pracy placówki przedszkolnej nie później niż do 30.06.2020r. Druk potwierdzenia woli: potwierdzenie_woli2020(1)

Poniżej opublikujemy listę dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola nr 6 im. Marii Kownackiej w Żorach.

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka znajduje się również na stronie internetowej dla rodziców: https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/zory.

lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych – link nieaktywny