Drodzy Rodzice dzieci przedszkolnych!

Przedstawiamy Państwu plan atrakcji w ramach programu „Tydzień Dziecka dla Dziecka”.  Wszystkie atrakcje zostały zaplanowane w porozumieniu z Radą Rodziców i będą odbywać się we wszystkich grupach przedszkolnych w tym samym czasie – w ramach godzin dydaktycznych.  Tydzień ten trwa od 03.06.2019 do 07.06.2019.  W porozumieniu z panią intendentką i szefową kuchni na ten czas został specjalnie opracowany jadłospis.  Wszystkie atrakcje zostaną sfinansowane

z dobrowolnych składek prowadzonych podczas Jasełek i Dnia Babci i Dziadka oraz składek na rzecz Rady Rodziców.

Szczegółowe podsumowanie wszystkich kosztów związanych z programem dostaną Państwo

na e-dziennik po zakończeniu tygodnia.

Zapraszamy do zapoznania się z całym planem i życzymy dzieciom udanej zabawy!