img_20161028_115411Dnia 30.10.2016 grupa „Misiów” wybrała się do biblioteki, by na chwilę przenieść się w świat bajek. Pani Kasia – nasza bibliotekarka przygotowała dla naszych dzieci kilka niespodzianek. Na początku były poszukiwania listu od wróżki, a następnie szukanie zagadek o tematyce bajkowej, i oczywiście ich rozwiązywanie. Wszystkie nasze dzieci wykazały się dużą znajomością bajek i dlatego rozwiązywanie zagadek było dla nich łatwą i przyjemną rozrywką. Następnie Pani Kasia przeczytała dzieciom bajkę. Na koniec opowiedziała trochę naszym dzieciom o zasadach panujących w bibliotece. Czas tam spędzony minął nam bardzo szybko, ale na pewno jeszcze tam wrócimy. Dziękujemy Pani Kasi za zajęcia!