…za oknem biało, a my w zamku pięknym, przy blasku kominka z ciepłem w serach na białobrodą postać czekamy i przeżywamy magiczne, niezapomniane chwile…

o5.12.2016 r. uczniowie klasy 3 b i  4 uczestniczyli w mikołajkowej wycieczce. Wspólnie udaliśmy się do pięknego zamku, gdzie w bramie serdecznie przywitał nas Elf. Pomocnik Mikołaja był tak miły, że oprowadził nas po różnych zakątkach zamku. Gdy dotarliśmy do jednej z zamkowych komnat oglądaliśmy bajkę inscenizowaną przez animatorów. Po ciekawej bajce udaliśmy się do ogromnego stołu, gdzie mogliśmy poczęstować się pierniczkami. Następnie wykonaliśmy ozdoby choinkowe, które wieszaliśmy na choinkach. Udają się do innej komnaty z niecierpliwością oczekiwaliśmy specjalnego gościa. W końcu się pojawił, uczniowie przywitali go bardzo serdecznie. Musieliśmy być bardzo grzeczni, ponieważ każdy uczeń otrzymał prezent. Aby zapamiętać te magiczne chwile Elf wykonał pamiątkowe zdjęcie. Później już tylko zabawa i zabawa z pomocnymi Elfami. Pod koniec wycieczki pojawiła się ona…Królowa Śniegu, która również wymyśliła dla uczniów ciekawe zabawy. Po miłym pożegnaniu, weseli wróciliśmy do szkoły.