,,Siedzę cichuteńko, patrzę na okienko,
poruszyły się zasłonki!
Chyba już go widzę! Chyba już go słyszę,
zabrzęczały jego sanek dzwonki!
Dzyń, dzyń, dzyń – Mikołaju Święty!
Dzyń, dzyń, dzyń – przynieś nam prezenty!”

/sł. Maria Tomaszewska/

 

Dnia 06 grudnia po śniadaniu starsze grupy: Smerfy, Motylki i Biedronki udały się na przedstawienie pt.: „Zaczarowany Elf”, gdzie czekaliśmy na spotkanie z miłym gościem.  Spotkanie z Mikołajem minęło  w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Św. Mikołaj obdarował wszystkie starsze dzieci prezentami, a nastepnie udał się do naszego przedszkola gdzie młodsze grupy: Sówki, Misie i Pszczółki czekały z niecierpliwością na jego wizytę i prezenty:-).

Cieszymy się, że  Św. Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku.

Zapraszamy do galerii…