Dzień Mamy i Taty 2016… czyli rodzinnie upłynęło nam pewne czerwcowe popołudnie w przedszkolu.
Tego dnia każdy dla każdego miał w zanadrzu jakąś niespodziankę.

Pod okiem Pań z przedszkola dzieci przygotowały dla swoich rodziców przepiękne, pełne humoru wierszyki i piosenki oraz obdarowały rodziców laurkami. Niejednemu tacie czy mamie łza zakręciła się w oku na widok zaangażowania i przejęcia z jakim dzieci podeszły do występów.

Po prezentacji przedszkolaków przyszedł czas na rodziców i nauczycielki.
Kilka tygodni wcześniej znalazło się kilku śmiałków, którzy podjęli wyzwanie i mimo licznych obowiązków zawodowych zgłosiło się do projektu jakim było przygotowanie przedstawienia pt. „Śpiąca królewna” na podstawie opracowania Grzegorza Kasdepke. Dorośli, nie mniej przejęci niż wcześniej dzieci podczas przedstawienia dali z siebie wszystko, za co zostali ciepło przyjęci przez widownię.

Mamy nadzieję, że z tego dnia wszystkim pozostaną miłe wspomnienia.

Zdjęcia otrzymane dzięki uprzejmości p. Marcina Słodczyka