Od dnia 16 marca, na okres 2 tygodni, zostają zawieszone zajęcia w naszym przedszkolu oraz szkole.

W najbliższych dniach tj. 12 i 13 marca w przedszkolu i w szkole nie odbędą się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze. Przedszkole oraz szkoła przez najbliższe dwa dni zapewni jedynie działania opiekuńcze, proszę jednak o możliwość zapewnienia dzieciom opieki w tych dniach i nieprzyprowadzania dzieci do placówki.

Od dnia dzisiejszego zawieszamy również wszystkie wynajmy sal lekcyjnych oraz sali gimnastycznej dotyczy to zajęć KS Kleszczów, Movimento, Dancelandia, Kuźnia Talentów, Majery, Right Now.

W dniu jutrzejszym rodzice poprzez e-dziennik otrzymają szczegółową informację dotyczącą przygotowywanych materiałów dydaktycznych do samodzielnej pracy ucznia. Informuję, że będą to materiały do utrwalenia i powtórzenia znanego uczniom materiału, zadania mające na celu pogłębienie wiedzy w zakresie przerobionego materiału oraz lektury szkolne. Proszę, aby uświadomić uczniom, że nie jest to czas wolny od nauki, a my dołożymy wszelkich starań aby zadawany materiał był przyjemny i przystępny.

Proszę o codzienne przeglądanie wiadomości w e-dzienniku.

Apeluję o odpowiedzialne potraktowanie komunikatów Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i ograniczenie przemieszczania się i wychodzenia z domów.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości można kontaktować się poprzez e-dziennik oraz telefonicznie 605-840-634.

Szczegółowe informacje na stronie: https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach

Anna Ochojska-Nowak