imag0961

16 listopada uczniowie klasy II, wraz z rodzicami oraz panią dyrektor, która przyjęła nasze zaproszenie, wzięli udział w „Jesiennym popołudniu z witaminką”. Spotkaliśmy się o godzinie 17.00 w sali lekcyjnej. Na początku uczniowie mieli za zadanie rozwiązać krzyżówkę. Następnie odbył się mini koncert muzyczno- słowny. Rodzice stanęli na wysokości zadania, recytując wiersz Jana Brzechwy „Na straganie”, w humorystyczny sposób.  Na końcu przenieśliśmy się do stołówki szkolnej, gdzie podzieleni na grupy, przystąpiliśmy do wykonania pysznych i zdrowych sałatek owocowych i warzywnych. Mamy przygotowały również pyszny sok ze świeżych owoców. Gdy stół został zastawiony wytworami naszej pracy, a prezentował się …pysznie i kolorowo, przystąpiliśmy do degustacji.