Dnia 22 grudnia 2016 roku miały miejsce jasełka z udziałem naszych przedszkolaków. W tym wyjątkowym dniu wszyscy zebraliśmy się, by na chwilę oderwać nasze myśli od zakupów, przygotowań do świąt i wspólnie poczuć radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.  Świąteczny nastrój pokreśliły niecodzienne stroje dzieci oraz dekoracja sali. Nasze przedszkolaki z dużym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzały swoje role, prezentowały umiejętności wokalne i recytatorskie. Wszystkim naszym przedszkolakom należą się ogromne brawa za zaangażowanie w swoje role i za wprowadzenie nas w świąteczny nastrój. Rodzicom również dziękujemy, że znaleźli chwilę czasu i spędzili  z nami to wyjątkowe popołudnie.

Rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek po jasełkach serdecznie dziękujemy!

Dziękujemy również pani A. Kołodziejskiej za udostępnienie zdjęć!