Rada rodziców zaprasza społeczność szkolną na Rajd Rowerowy.
30 września w niedzielę odbędzie się pierwsze wspólne szkolne rowerowe kręcenie.
Cele są dwa:
– pierwszy, namierzalny z GPS: Suszec, Kolonia Podlesie 5 (szer. geograficzna: 50.040577, dł. geograficzna: 18.818475)
– drugi społeczno-socjologiczny: integracja społeczności szkolnej.

Cele są dwa, a trasy są trzy:
Easy Rider – dla tych, którzy chcą się integrować, ale z dwoma kółkami im nie po drodze, bo wolą cztery (czyli samochód),
Normal – dla miłośników dwóch kółek lubiących gładkie powierzchnie asfaltowo – brukowe,
Extreme (wcale nie najtrudniejsza) – dla miłośników leśnych duktów i ptasich treli.
Dystans to około 10 km razy 2 (bo trzeba też wrócić).
W Suszcu na terenie skansenu (Kolonia Podlesie 5) zaplanowane jest ognisko i pieczenie ziemniaków, wizyta w kuźni oraz pokaz pracy kowala. Pracownicy Nadleśnictwa też szykują niespodziankę. A jeśli ognisko, to śpiewy przy akompaniamencie gitary.
Rada rodziców zapewnia herbatę i ziemniaki. W resztę wałówki każdy z uczestników Rajdu zaopatruje się we własnym zakresie.
Proszę nie zapomnieć zabrać  ze sobą czegoś do siedzenia na trawie (koc/ karimata) oraz sztućców.
Startujemy o godzinie 13.00 sprzed budynku szkoły.
Rada rodziców zapewnia przewodników dla grup rowerowych na trasach Normal i Extreme. Zmotoryzowani dojeżdżają do Suszca Kolonii Podlesie 5 samodzielnie na godzinę 14.30, o której to godzinie planowane jest rozpalenie ogniska.
Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie ilości osób oraz zadeklarowanie wariantu trasy jak również dostarczenie w dniu Rajdu podpisanej zgody na udział w Rajdzie dla osób niepełnoletnich i zapoznanie się z regulaminem.
Zgłoszenie uczestnictwa dokonujemy do piątku 28 września włącznie poprzez e-dziennik wysyłając wiadomość do p. Marioli Ordon lub telefonicznie wysyłając sms -a pod numer 601 549 133.
Zgody i regulamin dostępnie są na stronie internetowej szkoły.
Pamiętajcie też o bezpieczeństwie: kaski, elementy odblaskowe mile widziane, a nawet wskazane.
Z przyczyn niezależnych od organizatorów (załamanie pogody) Rajd może zostać odwołany.
Informacje o ewentualnym odwołaniu Rajdu będzie można uzyskać w dniu imprezy dzwoniąc pod jeden z podanych niżej numerów telefonów :
Mariola Ordon 604 489 438
Marcin Słodczyk  503 117 617
Joanna Wikłacz 601 549 133
Nakręcajcie się wzajemnie. Namówcie współmałżonka, dzieciaki i psa.:)

Regulamin Rajdu do pobrania

Zgoda na udział w Rajdzie do pobrania

Mapka przejazdu (wariant trasy Easy Rider) do pobrania

Mapka przejazdu (wariant trasy Normal) do pobrania