Szanowni Państwo!

Powoli zamykamy pierwsze półrocze roku szkolnego 2016/2017. Czas więc na krótkie podsumowanie.

W tym roku szkolnym priorytetem dla Rady rodziców jest wspieranie działań mających na celu rozbudzanie aktywnych postaw uczniów na różnych polach.  Dlatego też doceniamy wszelkie przejawy tej aktywności. W pierwszej kolejności na dofinansowanie mogą liczyć te projekty i działania, które  promują:
– zaangażowanie uczniów w swój rozwój, zdobywanie i poszerzanie wiedzy tj. udział uczniów naszej szkoły w różnych konkursach (do tej pory na ten cel wydaliśmy 699,30 zł)
– działalność artystyczną (wsparcie finansowe  szkoły w wysokości 250,00 zł przy zakupie stelaża do budowy dekoracji na przedstawienia i uroczystości szkolne; jeśli środki  finansowe nam na to pozwolą, planujemy pod koniec roku wesprzeć szkołę w sprawie poprawy nagłośnienia sali),
– zaangażowanie i pracę na rzecz szkolnej i lokalnej społeczności,
– rozbudzanie pomysłowości i kreatywności naszych uczniów,
– uatrakcyjnienie sposobu zdobywania wiedzy (finalizujemy zakup 8 mikroskopów; trwają prace przy projekcie „ogródek dydaktyczny”).

Oprócz tego przed nami jeszcze bale karnawałowe, dni zdrowia, kolejne konkursy, festyn sportowy, zakup nagród na koniec roku szkolnego itp.

To wszystko wymaga zaangażowania merytorycznego jak również wsparcia finansowego. Dlatego serdecznie dziękujemy za wszelkie przejawy wsparcia płynące od Państwa.

Jeśli chodzi o szkołę podstawową to do 5 stycznia 2017 roku zanotowaliśmy 77 wpłat co stanowi 54,6% ogółu uczniów uczęszczających do szkoły .

Jak wygląda zaangażowanie finansowe w poszczególnych klasach? – zapraszamy do zapoznania się z poniższym zestawieniem:

Zestawienie wpłat