Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku.
Biedronki po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Były to dni pełne wrażeń, nie mogło zabraknąć prezentów oraz wspólnych zdjęć.
Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do galerii…

 6 grudnia 2019r. Samorząd Uczniowski przy finansowym wsparciu przez Radę Rodziców przygotował akcję mikołajkową  dla całej społeczności szkolnej. Akcja polegała na wręczeniu przedszkolakom i uczniom czapki Mikołaja i słodkości „princ-polo”.

5 grudnia Biedronki wzięły udział w teatrzyku mikołajkowym „Elfiki Świętego Mikołaja”,  który odbył się  w Dzielnicowym Ośrodku Kultury. Dzieci zobaczyły fabrykę zabawek, a w niej pracujące Elfy czytające listy i przygotowujące prezenty. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem oglądały całe przedstawienie, a na koniec zatańczyły z Elfami taniec szczęścia, bawiąc się przy tym doskonale.
Po teatrzyku Mikołaj wręczy dzieciom prezenty!
Serdecznie dziękujemy Panu Tomkowi i Pani Kasi – rodzicom naszych przedszkolaków Ani, Olka i Marysi za zorganizowanie i dostarczenie pięknych prezentów dla wszystkich przedszkolaków. Dziękujemy!

Ubieranie choinki – to moment , na który z niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki.  Biedronki z zapałem przystąpiły do zawieszania na gałązkach ozdób, łańcuchów i kolorowych lampek. Drzewko zostało przystrojone bardzo szybko, wygląda wyjątkowo i przypomina nam, że Święta Bożego Narodzenia zbliżają się tuż, tuż…
Serdecznie dziękujemy Panu Sławkowi- tacie naszego „byłego” przedszkolaka Huberta za piękną choinkę. Dziękujemy!