16 grudnia około 120 dzieci jednocześnie stanęło „na scenie” przed liczną publicznością. Wszystko za sprawą tegorocznych Przedszkolnych Jasełek. Te wielkie wydarzenie rozpoczęliśmy od symbolicznego wprowadzenia Rodziny Świętej do stajenki, następnie każda grupa przedszkolna zaprezentowała się w tematycznym utworze, do którego  zostały specjalnie przygotowane stroje. W ten sposób na parę chwil Biedronki zamieniły się w Gwiazdki, Motylki w Aniołki, Smerfy zostały Śnieżynkami, Krasnoludki – Choinkami a Starszaki – Pastuszkami. Były elementy choreografii, instrumenty i ciekawe atrybuty.

 

Mamy nadzieję, że te rodzinne spotkanie wprowadziło wszystkich widzów w magiczną atmosferę Świąt Bożego  Narodzenia…

 

Z tego miejsca jeszcze raz chcielibyśmy podziękować Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci oraz upieczenie ciast.

 

Dziękujemy również P. Iwonie Muras – naszej nauczycielce rytmiki za liczne inspiracje muzyczne oraz przygotowanie piosenek i elementów choreografii do naszego występu.

 

Wszystkim jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, radosnych pełnych ciepła i miłości Świąt Bożego Narodzenia.

 

Do zobaczenia po świętach!