Kiedy nauczyciele i uczniowie opuścili dziś mury szkoły do „pracy” zgłosili się rodzice (nie zabrakło też i uczniów). W ruch poszły pistolety na klej, sekatory, druty, gałązki, styropianowe jajka, zasuszony len, mchy, brzozowe witki i inne akcesoria. W zaciszu  szkolnych korytarzy powstawały różnorakie ozdoby i stroiki na nasz  kiermasz wielkanocny. Zazieleniło się, zażółciło, zapachniało lasem ….


Dziś uchylamy rąbka tajemnicy:

Druga tura już w ten piątek od godziny 17.00.

Ale to nie wszystko, co  już w tę niedzielę czeka na tych wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na szkolny kiermasz wielkanocny.  Proszę nie zapominać o palemkach, pysznych domowych wypiekach i innych artykułach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom, rodzicom i uczniom, którzy dzielą się swoimi talentami i zapraszamy 9 kwietnia na plac przed kościołem. Startujemy tuż przed ósmą rano.
Do zobaczenia!