Galeria Najlepszych Uczniów w roku szkolnym 2018/2019

 p1 W Galerii Najlepszych Uczniów obrazek1
są uczniowie, którzy otrzymali najlepsze wyniki zgodnie z zasadami WSO w klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2018/2019

Klasa I A

  • Edyta Adynowska
  • Wiktoria Brzoska
  • Maksymilian Buchta
  • Krzysztof Giołbas
  • Borys Karwot
  • Nina Michalak
  • Antonina Nowak
  • Antoni  Strząbała
Klasa I B

  • Jan Kapek
  • Julian Lorenz
  • Leo Tomala
  • Maja Spyra
  • Jan Kufka
  • Oskar Gajer
  • Paulina Jojczyk
Klasa II A

  • Dawid Czajka
  • Rafał Furmańczyk
  • Zuzanna Podbioł
  • Piotr Spyra
Klasa II B

  • Miłosz Biela
  • Aleksander Stencel
  • Agata Kmiecik
  • Kacper Kubiczek
  • Jan Kret
  • Tymoteusz Rybka
  • Filip Szostak
Klasa III

  • Mikołaj Boryś
  • Robert Kania
  • Emilia Kostka
  • Nataniel Misala
  • Bartosz Nowak
  • Krzysztof Nowak
  • Mateusz Ordon
  • Igor Ostrzołek
  • Martyna Rolnicka
Klasa IV

  • Kinga Frysz
  • Wojciech Kopański
  • Hanna Koroszec
  • Julia Pawlukiewicz
  • Gabriel Socha
  • Hanna Strząbała
  • Aleksandra Widzińska
  • Daria Ulbrych
Klasa V A

  • Eliza Dźwigoł
  • Milena Dźwigoł
  • Paulina Grodoń
  • Zuzanna Stawska
  • Krzysztof Trybulski
Klasa V B

  • Antonina Bielecka
  • Julia Fira
  • Natalia Furmańczyk
  • Olivier Hulak
  • Natalia Kania
  • Ewa Słodczyk
  • Alicja Szymańska
  • Mateusz Rybka

 

 

Klasa VI

  • Julia Bednarczyk
  • Klara Cieślik
  • Grzegorz Hajduk
  • Stanisław Holona
  • Maciej Kopański
  • Alicja Lewandowska
  • Michalina Lorenz
  • Zuzanna Pergoł
  • Filip Smolarczyk
  • Mateusz Walczak
  • Jakub Wilczek
  • Wiktoria Wyrobek
 Klasa VII

  • Zofia Faba
  • Laura Kania
  • Wojciech Chmielewski
  • Bartosz Szymański
  • Agata Porwolik
  • Pola Faba
  • Michał Zegrodzki
  • Nikodem Kostka
  • Sandra Łyszkiewicz
  • Martyna Żurek
 Klasa VIII

  • Bartłomiej Charysz
  • Michał Gałuszka
  • Michał Hajduk
  • Dawid Kupiec
  • Jan Marcisz
  • Maciej Sitny
  • Jan Szafraniec
  • Karolina Tomczyk
  • Katarzyna Wilczek
Scroll Up