Ubiegły tydzień minął wszystkim przedszkolakom pod znakiem uśmiechu i doskonałej zabawy, ponieważ codziennie na nasze dzieci czekały wyjątkowe atrakcje. Tak właśnie chcieliśmy pokreślić wyjątkowy dla wszystkich dzieci DZIEŃ DZIECKA. Ponieważ to one są dla nas najważniejsze, to świętować zdecydowaliśmy się przez cały tydzień! Zapraszamy do oglądania zdjęć z tej świetnej zabawy!

Dzień PIERWSZY- Zabawy z animatorami. Dodatkowa niespodzianka – lody!

Dzień DRUGI – Zabawy z Piratem Rumburakiem. Wspólne wykonywanie zadań zleconych przez Pirata, współzawodnictwo, tańce i śpiewy.

Dzień TRZECI – Kreatywna edukacja z LEGO. Tworzenie robota według instrukcji a następnie sterowanie nim przy użyciu tableta. Dodatkowa niespodzianka – bilet wstępu do figloraju!

Dzień CZWARTY- Zumba Kids z instruktorką.

 

Dzień PIĄTY – „Minionki” w przedszkolnej odsłonie w towarzystwie popcornu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Tygodnia Dziecka: Pani Intendentce, Paniom kucharkom, Pani Jadzi Kania, Kierownictwu Figloraju VitaSport w Żorach, Radzie Rodziców i oczywiście WSZYSTKIM RODZICOM I DZIADKOM naszych przedszkolaków, którzy składkami na Radę Rodziców oraz dobrowolnymi składkami zbieranymi podczas naszych przedszkolnych uroczystości zasponsorowali powyższe atrakcje!!

DZIĘKUJEMY!!!