festyn na sportowo 2015Dnia 4 czerwca (sobota) Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców serdecznie zapraszają całą społeczność szkolną na coroczny Festyn Rodzinny Na Sportowo. Impreza ta odbywać się będzie w ramach „odrabiania” dnia wolnego jakim był 27 maja.

Zaczynamy o godzinie 14.00 i bawimy się do godziny 17.00.

Jeśli pogoda będzie sprzyjała, festyn odbędzie się na boisku szkolnym.

By stworzyć iście piknikowy klimat zachęcamy, by wziąć ze sobą koce, które będzie można rozłożyć na murawie szkolnej.

Dla wszystkich uczestników przygotowano wiele atrakcji sportowych ( i nie tylko).
Czekają nas więc: rywalizacja międzyklasowa, rozgrywki rodzinne, konkurencje indywidualne, występy szkolnych grup taneczno-akrobatycznych. Będzie można również dać wyraz swojej pasji plastycznej biorąc udział w tworzeniu kolorowanki w rozmiarze XXL.

Rada Rodziców zadba natomiast o podniebienia uczestników. Na specjalnych stanowiskach będzie można zakupić wyborną kawę z ekspresu i inne napoje, pyszne słodkości, a dla spragnionych konkretnej strawy  zorganizujemy stanowisko z kiełbaskami z grilla.

Przyjdźcie rodzinnie – zabierając ze sobą mamę, tatę, rodzeństwo i pozostałych bliskich.
Serdecznie zapraszamy!

A jak bawiliśmy się w tamtym roku?
Zapraszamy do galerii poniżej.