W dniu święta pracowników oświaty mamy przyjemność zaprosić na uroczystą akademię połączoną z przyjęciem pierwszoklasistów do grona uczniów naszej szkoły.
Dzień 14 października jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych, w tradycji naszej szkoły zapisał się jako dzień kiedy wspólnie spotykamy się podczas uroczystej akademii. Również w tym roku pragniemy spotkać się z uczniami, zatem zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.
Uroczysta akademia rozpocznie się o godz. 9.30 na sali gimnastycznej. Wychowawcy poszczególnych klas wyznaczą miejsce zbiórki tak, abyście mogli wspólnie wejść na salę i zająć miejsce obok siebie. Obowiązuje strój galowy, prosimy o założenie maseczek w częściach wspólnych. Planowane zakończenie około godz. 11.00.
W tym dniu sprawdzimy obecność, natomiast nie będziemy od Was jej wymagali. Osoby nieobecne będą miały ten dzień usprawiedliwiony przez wychowawców, ale niech nie będzie to dla Was wymówką 😉
Zapraszamy