Uczniowie klasy IV na ostatniej godzinie wychowawczej świętowali Dzień Chłopaka. Dziewczyny przygotowały dla swoich kolegów ciekawe, choć niełatwe konkurencje. Chłopcy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w typowo dziewczęcych czynnościach.

 

 

 

 

Na zasadzie losowania chłopcom przydzielone zostały różne zadania. Zadaniem chłopców należących do pierwszej grupy było plecenie warkoczy.

 

Chłopcy z drugiej grupy malowali dziewczynom paznokcie i to zadanie okazało się najbardziej emocjonujące. Odważnymi modelkami, które na potrzeby tej okazji, „użyczyły„ swoich włosów i paznokci były oczywiście uczennice klasy IV. Dziewczyny wykazały się dużą cierpliwością 🙂

 

 

Trzecia grupa chłopców musiała zaprojektować dziewczęcy strój. Efekty ich pracy były imponujące.

 

Na początku dało się zaobserwować, że niektórzy chłopcy troszkę spanikowali…, jednak z czasem okazało się, że sprostali zdaniom i na dodatek całkiem dobrze się przy tym bawili.

 

 

Dziewczyny nie zapomniały o złożeniu naszym chłopom życzeń; nie zabrakło również upominków, za przygotowanie których mamie Kamili Padiasek składamy gorące podziękowania.