Dziennik elektroniczny ułatwia podsumowania :).
Około 2 tysięcy godzin, blisko 600 dni  – trzy wspólnie spędzone lata. I wreszcie wtorkowe rodzinne spotkanie, które niejako zamyka ten okres. Popołudnie 19 czerwca klasa III spędziła na wspólnym byciu razem. Było rodzinnie, radośnie, ale i wspominkowo, i refleksyjnie.
Dzieci wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały  dla rodziców liczne niespodzianki.  Były wiersze, piosenki. Dzieci prezentowały swoje pasje i talenty, a potem przy wspólnym stole, przy kawie i ciastku był czas na rozmowy, wspominki, refleksje i podziękowania za wspólnie przeżyty czas…

W 2015 roku pani Kornelia Wolak wzięła nasze dzieci za ręce i wprowadziła w szkolny świat. Świat, który dla naszych dzieci  pełen był zadziwień, odkryć, niespodzianek.  Przez trzy kolejne lata odkrywała przed dziećmi tajemnice przyrody, uczyła zasad matematyki, razem zgłębiali tajemnice świata, zawiłości mowy ojczystej. Liczne dziecięce znaki zapytania przekształcała w klarowne odpowiedzi. Gdy trzeba było pogroziła palcem, przy niepowodzeniach służyła wsparciem, pomagała wzrastać naszym dzieciom w dobrym. Zawsze dostrzegała w nich iskierki dobra, pokładała wiarę w ich zdolności, przy potknięciach podawała pomocną dłoń. Pokłady cierpliwości dla naszych dzieci i dla nas – rodziców miała niewyczerpane.
Jutro, z ostatnim dzwonkiem w kończącym się własnie kolejnym roku szkolnym, wypuści nasze dzieci w dalszą drogę.
Mamy nadzieję, że nasze dzieci, które „wyfruwają” właśnie spod Pani skrzydeł będą dostarczać Pani wiele powodów do dumy, radości i satysfakcji.
D Z I Ę K U J E M Y za te trzy wspólne lata.

Rodzice uczniów klasy III