Do XV Olimpiady Kreatywności  we Wrocławiu zostało 19 dni !!!!

Na oficjalnej stronie Programu Destination Imagination pojawił się licznik. https://www.kreatywnosc.pl/

Prace „Kreatywnych Kaktusów” nabierają tempa.

W czwartek 4 marca dziewczynki, które są członkami drużyny „Kreatywne Kaktusy” będą sprzedawały w szkole babeczki dla swoich kolegów i koleżanek. Babeczki jak zwykle będą kosztowały 2 zł, ale mile widziane są wyższe kwoty wrzucane do ich puszek.
W ten sposób chcą zarobić pieniądze i pomóc w organizacji swojego wyjazdu 23.03 do Wrocławia na XV Olimpiadę Kreatywności w ramach międzynarodowego programu Destination Imagination. Uczennice od września 2019 spotykają się na zajęciach, ćwiczą swoją kreatywność na różnych płaszczyznach i w różnorodnych dziedzinach.
Dziewczynki sprzedawały już zrobione przez siebie ozdoby świąteczne, nasiona kwiatów w torebeczkach- w czasie balu karnawałowego, ale wciąż brakuje im pełnej kwoty na wyjazd do Wrocławia.

Zachęcamy do zakupu!

Jednocześnie chciałabym ogłosić konkurs na hasło promujące nasz zespół. W czwartek i piątek będzie można wrzucić do zielonej skrzynki karteczkę z hasłem, które będzie zagrzewało „Kreatywne Kaktusy” przed prezentacją w czasie olimpiady. Hasło nie powinno być dłuższe niż 2-3 zdania. Każdy kto wymyśli ciekawy okrzyk może go zapisać i wrzucić do skrzynki. Proszę pamiętać o popisaniu się z drugiej strony kartki. Dziewczynki wybiorą najciekawsze hasło, a jego autor otrzyma nagrodę.