zdrowie2

Zgodnie ze szkolnym kalendarium od 18 do 20 kwietnia w szkole obchodziliśmy Dni Zdrowia. W tegorocznej edycji wszystkie klasy przygotowały zdrowe śniadanie, które wspólnie zjedzone, w towarzystwie koleżanek i kolegów z klasy, smakowało wyśmienicie.

Uczniowie klas I- III wzięli udział w zajęciach sportowych pod hasłem „Aktywna przerwa”. Korzystając zaś z uroków świeżego, wiosennego powietrza uatrakcyjnili zajęcia spacerem po okolicy. W czwartek korytarze szkolne i sale lekcyjne wypełniły się owocowo- warzywnymi przebierankami. Każdy mógł w tym dniu zmienić swój wizerunek, według własnego pomysłu (niektóre stroje były znakomite). Poza tym uczniowie mogli wziąć udział w internetowym konkursie o tematyce zdrowotnej, który składał się z trzech etapów i polegał na rozwiązywaniu zagadek, spisywaniu odpowiedzi i złożeniu ich u jednej z organizatorek. Niestety pogoda zawiodła i planowane „Śniadanie na trawie” musieliśmy odłożyć na dogodniejszy pogodowo termin. Wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia Dni Zdrowia dziękujemy. Ukłony kierujemy również w stronę Rady Rodziców, która zasponsorowała nagrody i zafunduje nam wspomniane śniadanie na trawie.

Dziękujemy!

Anna Najberg, Joanna Pawełczyk, Kornelia Wolak