W dniach 13- 17 kwietnia, jak co roku, w naszej szkole odbyły się odchody Dni Zdrowia, tym razem połączone z odchodami Dni Profilaktyki. W piątek odbył się apel, przygotowany przez uczniów klasy II i III oraz uczennice klasy VI. „Przepis na zdrowie”, czyli wskazówki, porady, przekazane i wyśpiewane w humorystyczny sposób były mocno akcentowane w tym dniu. Na  widowni, oprócz uczniów i nauczycieli zasiedli zaproszeni przez nas goście- pracownicy związani ze służbą zdrowia. W podziękowaniu za przybycie i wspólnie spędzony czas obdarowaliśmy ich wiosennymi kwiatami, życząc sukcesów w pracy zawodowej.

W pozostałe dni uczniowie klas I-III realizowali hasła dotyczące bezpieczeństwa na drodze do i ze szkoły, zaś ich starsi koledzy wzięli udział w turnieju….

Na korytarzu pojawiły się kolorowe plansze, plakaty dotyczące ruchu drogowego oraz porady dla uczniów i rodziców.