Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w związku z promocją nowo wybudowanej części naszego Zespołu. Otwarcie organizujemy w formie luźnego spaceru po obiekcie w najbliższy piątek 18 czerwca w godzinach 15:00-19:00. Na terenie nowej części szkoły oraz części „starej” będą obecni nasi pracownicy, którzy chętnie udzielą Państwu wszelkich informacji i opowiedzą o naszej placówce. W czasie zwiedzania będzie możliwość skorzystania z paleniska – grilla przy OSP oraz stoiska z wodą i wodą smakową (napoje zapewniamy). Prosimy o zadbanie we własnym zakresie o pojemniki na napoje oraz przekąski na grilla, obsługa również we własnym zakresie.

Serdecznie zapraszamy!

W tym dniu o godz. 16.30 odbędą się również zebrania z rodzicami uczniów klas I w roku szkolnym 2020/2021