„Mikołaju, Mikołaju, co Ty robisz w naszym kraju?…”

W tym roku Mikołaj miał bardzo dużo pracy, by zdążyć odwiedzić wszystkie dzieci postanowił, że do naszego przedszkola zajrzy już 5 grudnia. Dzieci od rana wypatrywały Mikołaja przez okno. Poszliśmy też na spacer uliczkami Kleszczowa, by poszukać Jego śladów. Emocji było wiele. W końcu doczekaliśmy się… Po przedstawieniu teatralnym, podczas którego dzieci miały do wykonania 6 zadań, w końcu Mikołaj zawitał do naszego przedszkola. Dzieci były onieśmielone ale szczęśliwe. To był dzień pełen wrażeń.

 

 

 

Zajączki w tym roku były tak grzeczne, że Mikołaj zrobił im podwójną niespodziankę. Wraz z uczniami z naszej szkoły Mikołaj odwiedził nas jeszcze raz w piątek! Każde dziecko otrzymało czapkę i coś słodkiego. Dziękujemy bardzo starszym kolegom z Samorządu Uczniowskiego oraz Radzie Rodziców za akcję mikołajkową.