Witajcie Kochani ! Mija kolejne półrocze… tak więc w fotograficznym skrócie opowiadamy o tym co działo się na naszej świetlicy szkolnej.

Słoneczna pogoda zachęca do zabaw na boisku szkolnym.

20 maja „Światowy Dzień Pszczół”

Pod koniec maja nasi uczniowie mieli okazje uczestniczyć  w warsztatach poświęconych pszczołom z okazji „Światowego Dnia Pszczół”. Zajęcia te pozwoliły dzieciom poszerzyć wiedzę na temat znaczenia pszczół w przyrodzie. Pojawiło się wiele ciekawostek o pszczołach. Można było zobaczyć prawdziwy ul i przymierzyć  strój pszczelarza. Nie zabrakło degustacji miodu i pyłku kwiatowego !!!!

 

Wiosna powitana w nieco innej formie. Wspólne  malowanie farbami na  folii przy muzyce relaksacyjnej. Temat : „Wiosna”.

Nasza świetlica przyłączyła się  do grupy „Żorskie świetlice szkolne”, gdzie udało nam się zdobyć I miejsce w konkursie „Dekoracja wiosenna”. Bardzo dziękujemy organizatorom za tak wysokie wyróżnienie.

W naszych zajęciach wykorzystujemy różne pomoce dydaktyczne np. „Bum bum rurki”  czy „Podłogę interaktywną”.

Nasze prace 

Do zobaczenia !